Калькулятор валют

Конвертер валют від компанії Мастеркард призначений для допомоги клієнтам, які хочуть зробити транскордонний переказ грошей або здійснити покупку в іноземній валюті. Якщо ви є клієнтом платіжної системи Mastercard, та постійно виїжджаєте за кордон, подорожуючи чи здійснюючи ділові поїздки, калькулятор допоможе вам дізнатися курс Мастеркард для будь-якої валюти світу. Всі значення актуальні для дати, яку ви виберете в калькуляторі.

Конвертер дозволяє клієнтам миттєво отримати актуальні відомості, що стосуються певної валюти. При цьому важливо пам’ятати, що жодна система не може працювати так само швидко, як інколи змінюється курс конкретної грошової одиниці. Це означає, що кінцевий результат фінансової транзакції може мінімально відрізнятися від суми, яку ви побачите при роботі з конвертером.

Для чого використовують калькулятор валют

Перш ніж перевести або обміняти кошти, курс Мастеркард дозволить вам дізнатися, скільки грошей буде зараховано на карту після транзакції. Отримавши актуальні відомості про чинні курси валют, ви зможете більш ретельно планувати свої наступні дії.

Якщо у вас є іноземна або національна валюта, ви можете розрахувати, скільки коштів буде зараховано на вашу карту після обміну або переказу грошей в іншу валюту. Робити це можна в режимі онлайн 24/7, у будь-якому зручному для вас місці без обмежень.

Знаючи актуальний курс будь-якої існуючої сьогодні валюти, ви зможете безпечно та надійно провести фінансову транзакцію. При цьому ви будете точно знати, яка кількість коштів надійде на рахунок, як тільки переклад фінансів буде закінчено. Якщо ви хочете зробити покупку товару в іноземній валюті, калькулятор Mastercard допоможе розрахувати суму, яка буде потрібна для оплати.

Як скористатися конвертером валют Мастеркард

Ви можете дізнатися поточний курс конкретної валюти, виконавши кілька простих дій:

  • Виберіть точну дату проведення транзакції, використовуючи для цього спеціальну кнопку у вигляді календаря. Це дозволить вам визначити актуальну на цей день вартість грошової одиниці.
  • Вкажіть назву валюти або виберіть її у переліку.
  • Введіть суму транзакції.
  • Позначте банківський збір, вказавши число у вигляді відсотків.
  • В іншому переліку виберіть валюту вашої карти. Це може бути не тільки гривня, а й долар, євро або будь-яка інша грошова одиниця — залежить від вашої банківської карти Мастеркард.
  • Натисніть на кнопку “Обчислити”, після чого відбудеться миттєва автоматична конвертація валют.

Ви можете користуватися калькулятором валют необмежену кількість разів, виконуючи потрібні вам розрахунки.

Похожие записи

Оставьте Ваш отзыв